Author Topic: Pravila podforuma "Sve i svasta" [OBAVEZNO]  (Read 16 times)

kursi

  • Administrator
  • NewBie
  • ******
  • Posts: 14
    • View Profile
Pravila podforuma "Sve i svasta" [OBAVEZNO]
« on: July 26, 2012, 11:16:39 pm »
PRAVILA PODFORUMA "SVE I SVASTA"
Naslov teme - Naslov teme treba da se odnosi na sastav teme. Zabranjeni su naslovi tema poput "ALOOOOOOO???".
Refreshanje tema - Refreshanje, odnosno - obnavljanje tema starijih od mesec dana je zabranjeno.
Nove teme - Prije nego ?to otvorite bilo koju novu temu, prethodno provjerite dali je tu temu netko prije vas već otvorio.
Postovi - Svaki post kraći od tri reči smatraće se spamom i biće ka?njen.
Citat - Zabranjeno je da post sadr?i samo citiranje posta nekog drugog korisnika.
Velika slova(CAPS) - Zabranjeno je pisanje velikim slovima jer se to smatra deranjem na nekoga.
Dupli postovi - Zabranjeno je pisati duple postove (DP).
Offtopic - Zabranjeno je pisanje postova koji nemaju veze sa temom.
**** - **** je strogo zabranjen na ovom forumu. - **** je sve ono ?to bi morali da kupite, a ovako dobijete besplatno - drugim riječima, ilegalni materijal.
Ostala pravila - Za sva ostala pravila pogledajte osnovna pravila foruma.

SVRHA OVOG PODFORUMA
Ovaj podforum slu?i za sve teme/postove koje ne pripadaju niti jednom podforumu koji postoji ovdje.

Share on Bluesky Share on Facebook