Otvorite novu temu te u naslov stavite ime admina na koju se zalite.
[color=steelblue][b]Zalite se na:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Va?e ime:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Dokazi:[/b][/color]
[color=red][b]
U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN BALKAN UNIVERSE TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA[/b][/color]
Bez dokaza se ni netrebate zaliti jer ce ?alba biti automatski odbijena.
Ako je Admin OFF DUTY onda je on "OBICAN IGRAC"
Takoder, ukoliko tema nije otvorena po pravilima - brise se, bez predhodne obavijesti.