Author Topic: Kako prijaviti admina?  (Read 35 times)

administrator

  • Guest
Kako prijaviti admina?
« on: January 31, 2012, 10:43:45 am »
Otvorite novu temu te u naslov stavite ime admina na koju se zalite.

Code: [Select]
[color=steelblue][b]Zalite se na:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Va?e ime:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Dokazi:[/b][/color]

[color=red][b]
U KOLIKO NISTE SAM AKTER ZALBE, SVEDOK ILI CLAN BALKAN UNIVERSE TEAMA NE SMETE PISATI U TEMI VEZANOJ ZA NEKU ZALBU, U SUPROTNOM DOBIJATE ZABRANU PISANJA OD 3 DANA[/b][/color]

Bez dokaza se ni netrebate zaliti jer ce ?alba biti automatski odbijena.
Ako je Admin OFF DUTY onda je on "OBICAN IGRAC"
Takoder, ukoliko tema nije otvorena po pravilima - brise se, bez predhodne obavijesti.
« Last Edit: January 31, 2012, 10:45:34 am by administrator »

Share on Bluesky Share on Facebook