Kao sto znate ime mozete promjeniti jednom u dva mjeseca!
Kada se odlucite promjeniti ime ovdje otvorite temu o ovom obliku:
[Staro ime] mijenjam u [novo ime]
Ovako:Mark Lucas mijenjam u John Lucas
[color=steelblue][b]Staro ime:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Novo ime[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog promjene:[/b][/color]