Ako zelite otvoriti temu za unban to napravite ovako:
|
Vase ime
primjer:
Mark Lucas
[color=steelblue][b]Ime na serveru:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog vaseg bana:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Link teme bana:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Komentar:[/b][/color]
Nakon toga obavezno lockajte temu!
Ukoliko tema ne bude napisana po pravilima brise se!