Hitman Agency || ZALBE NA ČLANOVE
Hitman Agency || ZALBE NA ČLANOVE
Posted by
Lynn
on 26 Jul, 2012 17:38
Ova tema sluzi kako bih se mogli zaliti na nekog clana nase organizacije.
Uvjeti za zalbu:
-Ukoliko clan krsi neko pravilo
-Ukoliko imate nekoliko dokaza
Kod za zalbu:
-
Ime člana:
-
-
Va?e ime:
-
-
Razlog:
-
-
Dokazi:
-
Are you sure?
Confirm
Cancel
Are you sure?
Confirm
Cancel
Go to page
:
1
Navigation
Common actions
Home
Login
Register
Search
Recent Posts