Author Topic: Kako zatraziti Zahtjev za unban  (Read 24 times)

SinaTra

  • Guest
Kako zatraziti Zahtjev za unban
« on: February 12, 2012, 03:05:39 pm »

Ako zelite otvoriti temu za unban to napravite ovako:

  • Naslov teme

Vase ime

primjer:
Mark Lucas

  • Kod:

Code: [Select]
[color=steelblue][b]Ime na serveru:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog vaseg bana:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Link teme bana:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Komentar:[/b][/color]

Nakon toga obavezno lockajte temu!
Ukoliko tema ne bude napisana po pravilima brise se!
« Last Edit: February 12, 2012, 03:07:42 pm by SinaTra »

Share on Bluesky Share on Facebook