Author Topic: Kako napisati Zahtjev za promjenu imena  (Read 33 times)

SinaTra

  • Guest
Kako napisati Zahtjev za promjenu imena
« on: February 12, 2012, 03:03:26 pm »
Kao sto znate ime mozete promjeniti jednom u dva mjeseca!
Kada se odlucite promjeniti ime ovdje otvorite temu o ovom obliku:

  • Naslov teme
[Staro ime] mijenjam u [novo ime]

Ovako:
Mark Lucas mijenjam u John Lucas


  • Kod:

Code: [Select]
[color=steelblue][b]Staro ime:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Novo ime[/b][/color]
[color=steelblue][b]Razlog promjene:[/b][/color]

Share on Bluesky Share on Facebook