Ukoliko imate problem sa svojim accountom otvorite temu s ovom formom:
[color=steelblue][b]Ime na serveru:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Level na serveru:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Koliko imate respekata:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Posjedujete li neku imovinu:[/b][/color]
[color=steelblue][b]Datum zadnjeg logina (netreba bit potpuno tocan datum):[/b][/color]
[color=steelblue][b]Kada su poceli problemi (ovo bi trebao bit tocan datum):[/b][/color]
[color=steelblue][b]Slike (dokazi da je to vas account):[/b][/color]
Nakon svega toga obavezno LOCKAJTE temu!
Ukoliko temu ne napisete po pravilima automatski se brise!