Author Topic: FBI || ZALBE NA ČLANOVE  (Read 16 times)

kursi

  • Administrator
  • NewBie
  • ******
  • Posts: 14
    • View Profile
FBI || ZALBE NA ČLANOVE
« on: July 26, 2012, 05:46:01 pm »
Ova tema sluzi da bi se mogli zaliti na nekoga clana ukoliko je napravio nesto sto nije smio i zelite da bude kaznjen.

Kod za zalbu

-Ime člana:[/color]-
-Vase ime:[/color]-
-Razlog:[/color]-
-Dokazi:[/color]-

Kopirajte bez ovih crtica!
« Last Edit: July 26, 2012, 10:48:17 pm by kursi »

Share on Bluesky Share on Facebook